Podsjećaju  se učenici koji se namjeravaju prijaviti za upis u  I. pripremni razred za srednju glazbenu školu ili I. razred srednje glazbene škole u jesenskom roku za školsku godinu 2018./2019., programe koji imaju slobodna mjesta nakon ljetnog upisnog roka,  o  rokovima za pretprijave  koje su kandidati obavezni sami odraditi PRIJE TERMINA prijamnog ispita kako bi istom mogli pristupiti dana 23.08.2018. godine :

- radi se o dvostrukoj prijavi - rok za prijavu obrazovnog programa u NISpuSŠ na www.upisi.hr je od 21.-22.08.2018. godine, uz     obaveznu prethodnu osobnu prijavu u tajništvu Glazbene škole.

Kao što je poznato, svi programi sa slobodnim mjestima, rokovima, terminima provjere i daljnjim obveznim terminima za dostavu prijavnica i upisnica u školu  kandidatima su  dostupni u sustavu NISpuSŠ na www.upisi.hr ( sustavu kandidat pristupa sa svojom korisničkom oznakom i lozinkom koju preuzima u     tajništvu     općeobrazovne škole koju pohađa ).