Učenici puhačkog odjela naše škole boravili su u austrijskom gradu Klosterneuburgu od 3.-6. svibnja 2018. U dvorani Babenbergerhalle održali su dva koncerta. Na prvom su nastupili puhački orkestar pod ravnanjem prof. Dražena Habuša te solisti iz orkestra: Matej Levačić i Lucijan Bašić na klarinetu, Duje Dragin i Nikola Šušić na trubi i Ana Dobrijević na flauti, uz glasovirsku pratnju prof. Tomislave Stelle.

Slijedeći dan naš orkestar nastupio je kao gost na velikom Proljetnom koncertu gradske glazbe grada Klosterneuburga. Boravak u Klosterneuburgu ostat će nezaboravan zahvaljujući odličnoj organizaciji ravnateljice Ariadne Basili Canetti i njenog tima, od kojeg treba istaknuti prof. Vjenceslava Križa, te velike podrške Veleposlanstva RH u Beču, gdje su nas primili g-đa Katarina Dorkin Križ i Domagoj Marić - također učenici naše škole.


(1 (3).jpg(1 (4).jpg(1 (5).jpg(1 (6).jpg(1 (7).jpg(1 (8).jpg(1 (9).jpg(1 (10).jpg(1 (11).jpg(1 (13).jpg


AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website security test completed by https://www.security-audit.com